AKTUÁLNE

Kvalifikácia

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckej súťaži REPIKO

Súbor vo formáte PDFNominácia na medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v streleckej súťaži REPIKO v kategóriách Open a Standard

Vysvetlivky:
01 a 02 - Čáčov, 03 a 04 - Vištuk - Hájiček, 05 a 06 - Michalovce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 12. septembra na strelnici Hájiček vo Vištuku sa kvalifikuje 12 najlepších tímov v kategórii Open a 12 najlepších tímov v kategórii Standard. Podmienkou nominácie je absolvovanie minimálne dvoch pretekov.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Baranyai
Ecker
Čársky
Roman
Karol
Daniel
1974
1965
1978
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
175,00 198,54 187,86 173,30 193,05 391,59
2 Jurkáček
Andelek
Tóth
Pavol
Milan
Ján
1957
1967
1953
KVvZ-090-NR
KVvV-008-BA
KVvV-008-BA
193,05 183,21 197,70 187,10 390,75
3 Bartovič
Bartovič
Bláha
Ľubomír
Radovan
Vladislav
1972
1982
1956
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
184,64 192,27 168,49 185,72 181,85 175,43 377,99
4 Hamadej
Kudělka
Rejta
Vladimír
Peter
Rastislav
1967
1987
1974
KVvZ-030-KE
KVvZ-030-KE
KVvZ-030-KE
170,34 170,84 180,62 144,35 189,06 188,08 377,14
5 Kirth
Martišek
Parízek
Ondrovič
Róbert
Peter
Peter
Jozef
1972
1967
1958
1978
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-008-BA
97,74 147,70 172,46 173,93 180,88 174,48 355,36
6 Duchoslav
Halecký
Paločko
Ihnát
Dávid
Miloš
Tomáš
Peter
1985
1978
1992
1967
KVvZ-024-PO
KVvZ-024-PO
KVvZ-024-PO
KVvZ-024-PO
175,98 173,92 151,50 109,70 349,90
7 Kvanta
Žamboch
Štefanica
Michal
Vlastimil
Miroslav
1965
1954
1963
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
159,61 176,82 168,76 143,86 345,58
8 Horvát
Ďurčo
Bobek
Peter
Igor
Andrej
1979
1958
1975
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
147,65 161,76 115,89 147,88 171,81 171,82 343,63
9 Vavrek
Stodola
Kováč
Adrián
Juraj
Boris
1980
1977
1986
184,00 151,41 335,41
10 Purgat
Zdichavská
Komorowski
Stanislav
Jana
Henrich
1966
1963
1957
KVvZ-006-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-006-BA
153,36 170,59 129,05 126,58 323,95
11 Fronko
Maršálek
Obert
Denis
Rastislav
Marek
1975
1972
1984
KVvZ-002-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-002-BA
158,13 161,18 157,68 146,34 319,31
12 Dargaj
Frkáňová
Mindeková
Melicher
Paracka
Róbert
Lenka
Jana
František
Juraj
1976
1983
1971
1970
1976
KVvZ-018-ZA
KVvZ-018-ZA
KVvZ-018-ZA
KVvZ-001-BA
KVvZ-024-PO
23,96 135,30 138,09 151,21 140,55 111,54 291,76
13 Jusko
Adam
Uhrín
Beca
Patrik
Daniel
Miloš
Pavol
1987
1993
1980
1967
Tri prasiatka
Tri prasiatka
KVvZ-030-KE
KVvZ-030-KE
93,11 106,13 105,73 112,25 136,89 136,11 273,00
14 Oravec
Gajdošech
Martiš
Haršány
Marián
Peter
Richard
Juraj
1989
1979
1967
1979
KVvZ-088-TT
KVvZ-088-TT
KVvZ-088-TT
KVvZ-088-TT
102,39 130,26 232,65
15 Surový
Kollárik
Kollárik
Ján
Miroslav
Richard
1963
1964
1998
KVvZ-017-BA
KVvZ-004-BA
KVvZ-004-BA
117,66 105,60 96,37 112,35 230,01
16 Ušák
Pastrnek
Pastrnek
František
Tomáš
Daniel
1960
1970
1998
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
61,70 46,28 72,92 127,46 71,46 200,38
17 Andeleková
Machalíková
Machalíková
Oľga
Viera
Zuzana
1971
1967
1976
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
84,80 95,05 103,08 42,23 198,13
18 Stromp
Szányi
Szányi
Gabriel
Peter
Pavol
1969
1976
1982
KVvZ-034-KE
KVvZ-034-KE
KVvZ-034-KE
55,75 108,13 163,88
19 Takáč
Džanibekov
Hronská
Klokner
Tibor
Vladimír
Anna
Henrich
1976
1991
1982
1974
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
Istropolis
APSS
35,69 94,30 45,54 14,23 139,84
20 Orihel
Šimo
Knies
Ivan
Ivan
Stanislav
1952
1966
1965
KVvZ-006-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-001-BA
60,60 76,37 136,97
21 Šoter
De Oliviera Neto
Hoppanová
Miroslav
Milton
Eva
1989
1981
1995
SK Hodkovce
SK Hodkovce
Fénix Nitra
85,15 85,15
22 Krajňanský
Jakeš
Uriča
Peter
Michal
Dušan
1967
1974
1961
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
8,40 37,83 46,23
23 Zimanová
Dreboldt
Kukučka
Sladký
Veronika
Claus
Viktor
Martin
1984
1973
1975
1970
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
19,24 23,21 42,45
24 Káčer
Bláhová
Matulák
Tomáš
Andrea
Andrej
1985
1971
1981
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
4,12 2,18 0,00 8,78 12,90
25 Hamadej
Moskaľová
Moskaľ
Matej
Simona
Stanislav
1965
1990
1987
KVvZ-030-KE
KVvZ-030-KE
KVvZ-030-KE
9,61 9,61

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Družstvá

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji v súťaži Družstiev a Jednotlivcov v kategóriách Muži a Ženy

Vysvetlivky:
01 a 02 - Príbelce, 03 a 04 - Turany, 05 a 06 - VTSÚ Záhorie. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 3. októbra na strelnici v Príbelciach, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.

Muži (Zmiešané)

# Tím Členovia tímu Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 024 Prešov Duchoslav Dávid, Halecký Miloš, Paločko Tomáš KVvZ-024-PO 1569,22 1655,10 3224,32
2 Turany Dargaj Róbert, Mertl Zdeno, Kochol Miroslav, Marek Vajda KVvZ-018-ZA 1604,03 1582,26 1598,23 3202,26
3 Michalovce Hamadej Matej, Beca Pavol, Hamadej Vladimír, Šuško Ondrej KVvZ-030-KE 1507,63 1601,24 1445,75 1584,84 3186,08
4 FOX 008 B Kvanta Michal, Ondrovič Jozef, Božík Michal, Martinec Andrej KVvZ-008-BA 1572,71 1503,65 1532,01 1597,74 1541,54 1497,89 3170,45
5 BA 001 A++ Bartovič Ľubomír, Bartovič Radoslav, Bláha Vladislav KVvZ-001-BA 1540,77 1506,75 1551,34 1587,05 3138,39
6 MEXICO A Purgat Stanislav, Komorowski Henrich, Orihel Ivan, Komorowski Tomáš KVvZ-006-BA 1428,75 1454,13 1406,21 1549,95 1520,91 1552,62 3102,57
7 Rača Kirth Róbert, Martišek Peter, Zacharda Karol KVvZ-077-BA 1520,67 1558,67 1471,38 3079,34
8 FOX 008 A Kukučka Viktor, Andelek Milan, Slašťan Peter KVvZ-008-BA 1493,49 1508,21 1542,96 1493,73 3051,17
9 LIAZ V. Krtíš Knápek Jozef, Koštiaľ Marián, Hromada Ivan KVvZ-051-BB 1480,39 1536,74 3017,13
10 Slavošovce B Rohár Slavomír, Rohár Marcel, Kolodziejský Michal KVvZ-093-KE 1371,39 1429,64 1499,82 1470,75 2970,57
11 Slavošovce A Leng Ján, Fataš Peter, Meixner Erhart KVvZ-093-KE 1485,39 1438,62 1357,00 2924,01
12 FÉNIX Gubo Marek, Varšányi Pavel, Mecka Ján KVvZ-097-BA 1463,47 1429,24 2892,71
13 Budmerice A Neščák Stanislav, Gašparovič Ľuboš, Cingel Martin, Oťapka Martin KVvZ-063-BA 1338,03 1397,83 1350,09 1440,37 1350,85 2838,20
14 KVvZ Martin Andrejuv Martin, Balcár Miroslav, Kyška Jaroslav, Chríbik Ľubomír KVvZ-019-ZA 1324,32 1415,35 1421,07 1344,16 2836,42
15 Košice Brugoš Peter, Hruška Karol, Krankus Dušan, Imrichová Slávka KVvZ-034-KE 1388,05 1362,02 1441,87 1250,45 1367,81 1388,68 2830,55

Ženy

# Tím Členovia tímu Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 FOX 008 F Machalíková Viera, Machalíková Zuzana, Andeleková Oľga KVvZ-008-BA 1424,63 1432,44 1455,27 1494,75 1545,70 1463,43 3040,45
2 Budmerice B Gašparovičová Dana, Cingelová Kristína, Ječmenová Michaela KVvZ-063-BA 1133,40 1263,95 1454,34 2718,29
3 BA 002 B Hrčková Kristína, Tamášiová Beáta, Záňová Dagmar, Šimeková Zuzana KVvZ-002-BA 1329,49 1348,84 2678,33

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Jednotlivci

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji v súťaži Družstiev a Jednotlivcov v kategóriách Muži a Ženy

Vysvetlivky:
01 a 02 - Príbelce, 03 a 04 - Turany, 05 a 06 - VTSÚ Záhorie. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 3. októbra na strelnici v Príbelciach, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 422,67 - Andeleková Oľga
Muži: 460,53 - Halecký Miloš

Muži

# Priezvisko Meno Nar. Klub Tím 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA MEXICO A 440,69 452,45 405,29 430,25 431,98 446,62 899,07
2 Halecký Miloš 1978 KVvZ-024-PO 024 Prešov 433,95 460,53 894,48
3 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA Rača 450,25 442,63 384,38 356,43 425,00 382,36 892,88
4 Hamadej Vladimír 1967 KVvZ-030-KE Michalovce 441,73 442,93 392,69 432,48 884,66
5 Bartovič Radovan 1982 KVvZ-001-BA BA-001 A++ 448,45 434,16 428,45 434,87 883,32
6 Dargaj Róbert 1976 KVvZ-018-ZA Turany 450,09 430,39 424,79 399,45 880,48
7 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 444,57 402,50 432,88 413,25 877,45
8 Andelek Milan 1967 KVvZ-008-BA FOX 008 A 432,74 428,84 427,66 404,40 441,64 419,55 874,38
9 Vajda Marek 1979 KVvZ-018-ZA Turany 435,72 430,66 866,38
10 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE Michalovce 371,01 420,12 413,53 444,54 864,66
11 Balcár Miroslav 1957 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 351,82 435,69 427,55 412,94 863,24
12 Kirth Róbert 1972 KVvZ-077-BA Rača 424,32 429,79 401,54 427,84 857,63
13 Čeman Pavel 1955 KVvZ-014-BB 410,50 398,90 425,40 427,16 852,56
14 Božík Michal 1974 KVvZ-008-BA FOX 008 B 428,12 394,40 420,24 402,77 848,36
15 Tóth Ján 1953 KVvZ-008-BA 397,80 368,31 425,79 422,34 377,85 410,75 848,13
16 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA FOX 008 B 388,57 369,49 413,14 432,24 398,23 402,04 845,38
17 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA MEXICO A 385,33 387,46 358,43 374,42 430,17 408,00 838,17
18 Žamboch Vlastimil 1954 KVvZ-008-BA 374,55 419,11 418,98 298,00 838,09
19 Bartovič Ľubomír 1972 KVvZ-001-BA BA-001 A++ 399,25 410,79 405,57 422,19 832,98
20 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA FÉNIX 345,78 338,58 430,61 397,50 390,11 395,74 828,11
21 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB LIAZ V. Krtíš 406,39 418,11 824,50
22 Martinec Andrej 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 B 405,49 405,65 417,27 822,92
23 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 384,48 438,35 822,83
24 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA FOX 008 B 418,52 364,76 383,22 388,23 401,64 402,45 820,97
25 Cingel Martin 1974 KVvZ-063-BA Budmerice A 414,99 402,41 396,27 386,57 353,15 817,40
26 Kukučka Viktor 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 384,17 403,45 405,27 411,98 817,25
27 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 024 Prešov 404,04 407,31 811,35
28 Koštiaľ Marián 1970 KVvZ-051-BB LIAZ V. Krtíš 408,34 402,75 811,09
29 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE Košice 382,19 397,11 399,18 375,73 395,43 407,26 806,44
30 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 024 Prešov 393,73 412,26 805,99
31 Kolodziejský Michal 1984 KVvZ-093-KE Slavošovce B 327,93 383,20 409,22 396,05 805,27
32 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE Košice 361,38 332,63 373,19 356,72 404,91 394,57 799,48
33 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA FÉNIX 389,48 406,79 373,50 380,54 796,27
34 Rohár Slavomír 1974 KVvZ-093-KE Slavošovce B 372,41 407,56 388,57 385,80 796,13
35 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 375,80 419,43 795,23
36 Meixner Erhart 1951 KVvZ-093-KE Slavošovce A 398,36 396,53 395,23 794,89
37 Kochol Miroslav 1987 KVvZ-018-ZA Turany 382,17 384,25 408,12 792,37
38 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB LIAZ V. Krtíš 410,66 378,38 789,04
39 Kalous Zdenek 1964 KVvZ-018-ZA 396,44 389,01 388,56 785,45
40 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA MEXICO A 361,24 415,28 369,47 351,12 784,75
41 Fataš Peter 1959 KVvZ-093-KE Slavošovce A 417,71 366,51 306,04 784,22
42 Rejta Rastislav 1974 KVvZ-030-KE 392,71 386,90 779,61
43 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA FÉNIX 378,43 399,83 778,26
44 Loch Miroslav 1966 KVvZ-014-BB 259,53 384,09 393,36 777,45
45 Chríbik Ľubomír 1959 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 358,46 393,59 368,28 382,86 776,45
46 Bláha Vladislav 1956 KVvZ-001-BA BA-001 A++ 363,07 349,30 374,46 401,86 776,32
47 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE Košice 359,48 394,78 375,30 311,75 353,18 343,10 770,08
48 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 357,83 350,92 410,03 339,85 767,86
49 Hamadej Matej 1965 KVvZ-030-KE Michalovce 349,89 413,19 763,08
50 Tóth Marek 2005 KVvZ-008-BA 383,27 376,05 759,32
51 Leng Ján 1952 KVvZ-093-KE Slavošovce A 339,32 400,58 355,73 756,31
52 Neščák Stanislav 1964 KVvZ-063-BA Budmerice A 361,64 372,99 323,39 372,01 347,87 745,00
53 Rohár Marcel 1994 KVvZ-093-KE Slavošovce B 371,05 338,88 357,03 373,90 744,95
54 Kyška Jaroslav 1957 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 373,01 329,45 362,74 323,36 735,75
55 Sloboda Miroslav 1972 KVvZ-019-ZA 340,97 388,88 729,85
56 Šuško Ondrej 1975 KVvZ-030-KE Michalovce 339,53 389,07 728,60
57 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 360,13 367,54 727,67
58 Andrejuv Martin 1971 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 355,74 337,71 352,91 371,58 727,32
59 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA MEXICO A 321,48 326,72 357,39 359,03 716,42
60 Zacharda Karol 1973 KVvZ-077-BA Rača 289,85 361,25 333,05 694,30
61 Oťapka Martin 1977 KVvZ-063-BA Budmerice A 360,36 321,70 682,06
62 Obročník Jozef 1961 KVvZ-006-BA 310,63 359,29 669,92
63 Hrdlička Beňadik 1994 KVvZ-063-BA 304,06 361,48 665,54
64 Gašparovič Ľuboš 1993 KVvZ-063-BA Budmerice A 261,40 334,93 330,43 665,36
65 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 333,59 325,14 658,73
66 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB 284,31 365,08 649,39
67 Mušák Ivan 1977 KVvZ-051-BB 282,55 311,74 594,29
68 Dreboldt Claus 1973 KVvZ-008-BA 289,81 298,57 588,38
69 Andrejuv Marek 1997 KVvZ-019-ZA 275,12 267,52 262,84 309,14 584,26
70 Škandera Štefan 1948 KVvZ-019-ZA 271,41 274,65 278,93 282,19 561,12
71 Čápora Rastislav 1987 KVvZ-051-BB 282,98 273,40 556,38
72 Rosík Michal 1985 KVvZ-051-BB 222,88 284,26 507,14
73 Zaťko Zsolt 1973 KVvZ-051-BB 209,50 266,18 475,68
74 Mertl Zdeno 1971 KVvZ-018-ZA Turany 434,27 434,27
75 Figa Jozef 1981 KVvZ-051-BB 196,65 237,36 434,01
76 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 377,12 377,12
77 Václavík František 1963 KVvZ-014-BB 368,08 368,08
78 Závodný Marián 1985 KVvZ-002-BA 309,14 309,14
79 Hubík Štefan 1949 KVvZ-003-BA 300,04 300,04
80 Pavlík Vladimír 1951 KVvZ-014-BB 288,17 288,17

Ženy

# Priezvisko Meno Nar. Klub Tím 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Andeleková Oľga 1971 KVvZ-008-BA FOX 008 F 373,93 378,70 417,33 385,76 400,70 422,67 840,00
2 Machalíková Viera 1967 KVvZ-008-BA FOX 008 F 388,84 387,80 371,61 364,42 390,84 414,04 804,88
3 Machalíková Zuzana 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 F 391,86 403,44 385,08 399,57 400,59 373,59 804,03
4 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 351,51 358,18 374,62 383,54 400,11 384,52 784,63
5 Mindeková Jana 1971 KVvZ-018-ZA 390,92 361,50 379,06 378,43 769,98
6 Zimanová Veronika 1984 KVvZ-008-BA 385,86 372,71 758,57
7 Imrichová Slávka 1968 KVvZ-034-KE Košice 384,50 367,67 752,17
8 Ječmenová Michaela 1992 KVvZ-063-BA Budmerice B 335,10 360,15 380,87 741,02
9 Cingelová Kristína 1989 KVvZ-063-BA Budmerice B 353,24 325,43 366,16 719,40
10 Záňová Dagmar 1970 KVvZ-002-BA BA 002 B 374,07 338,02 712,09
11 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA BA 002 B 354,70 351,96 706,66
12 Frkáňová Lenka 1983 KVvZ-018-ZA 325,40 317,69 643,09
13 Gašparovičová Dana 1991 KVvZ-063-BA Budmerice B 257,56 290,87 347,31 638,18
14 Kalousová Ingrid 1970 KVvZ-018-ZA 266,35 323,58 589,93
15 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA BA 002 B 405,73 405,73
16 Tamášiová Beáta 1981 BA 002 B 365,01 365,01

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Disciplína Pištoľ

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji v disciplíne Pištoľ a Revolver

Vysvetlivky:
01 a 02 - Príbelce, 03 a 04 - Hruštín, 05 a 06 - Malacky. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 26. septembra na strelnici ŠSK SAV Bratislava, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 304 - Brunnerová Anna
Muži: 342 - Jancek Jozef

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 320 312 342 662
2 Baboš Tomáš 1999 KVvZ-030-KE 315 300 316 297 631
3 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 313 316 629
4 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 303 305 283 322 627
5 Daňo Milan 1980 KVvZ-002-BA 306 289 315 301 621
6 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 313 298 292 306 619
7 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 302 309 302 611
8 Denci Daniel 1971 KVvZ-027-KE 298 309 607
9 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 277 303 289 301 604
10 Dolník Matej 1991 KVvZ-099-NR 296 308 604
11 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 289 313 287 602
12 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 293 292 259 308 601
13 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 294 298 302 275 600
14 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 304 289 296 600
15 Šimanský Miroslav 1959 KVvZ-069-BA 316 283 599
16 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 277 289 296 267 300 596
17 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 300 293 593
18 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 283 289 273 281 304 288 593
19 Uhrín Miloš 1980 KVvZ-030-KE 264 275 290 300 590
20 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 300 268 287 287 271 286 587
21 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 297 274 282 288 585
22 Brunnerová Anna 1999 KVvZ-002-BA 304 281 585
23 Frkáňová Lenka 1983 KVvZ-018-ZA 286 283 298 283 584
24 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 284 271 297 284 276 581
25 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 290 290 580
26 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA 239 272 272 305 577
27 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 291 273 277 259 568
28 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 250 276 265 282 283 279 565
29 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 278 268 285 235 563
30 Hutár Dušan 1963 KVvZ-103-TT 292 263 555
31 Daňo Milan 1950 KVvZ-002-BA 226 245 271 275 546
32 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 270 267 537
33 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 283 253 536
34 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 274 257 531
35 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 253 273 526
36 Klouček Dušan 1956 KVvZ-001-BA 274 243 517
37 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-008-BA 263 250 513
38 Bahník Peter 1951 KVvZ-024-PO 256 255 511
39 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 253 251 504
40 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA 237 263 500
41 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 237 253 238 246 499
42 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 277 221 498
43 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 240 256 496
44 Záňová Dagmar 1970 KVvZ-002-BA 254 241 495
45 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 248 246 494
46 Azór Marián 1965 KVvZ-091-NR 230 262 229 492
47 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 243 246 489
48 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 245 234 230 239 484
49 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 220 262 482
50 Tomaškin Ján 1950 KVvZ-051-BB 248 230 478
51 Bystrický Gabriel 1951 KVvZ-008-BA 226 250 476
52 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 232 233 217 237 470
53 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 222 241 227 201 228 211 469
54 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 233 233 466
55 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB 225 238 463
56 Kiš Ladislav 1952 KVvZ-085-BA 208 251 209 460
57 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 202 212 231 218 449
58 Čápora Rastislav 1987 KVvZ-051-BB 222 169 391
59 Szikhart Vojtech 1969 KVvZ-001-BA 171 185 356
60 Hirländer Jindřich 1952 KVvZ-111-BA 167 177 344
61 Schiffer František 1959 KVvZ-085-BA 72 231 303
62 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 290 290
63 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 274 274
64 Balázs Ladislav 1953 KVvZ-014-BB 270 270
65 Rajecká Mária 1966 KVvZ-002-BA 263 263
66 Václavík František 1963 KVvZ-014-BB 261 261
67 Jašica Marián 1970 KVvZ-044-ZA 256 256
68 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 255 255
69 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 253 253
70 Jursa Štefan 1977 KVvZ-069-BA 253 253
71 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 250 250
72 Kadlec Oskar 1965 KVvZ-008-BA 233 233
73 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 230 230
74 Jursa Štefan 1950 KVvZ-069-BA 225 225
75 Vozár Rastislav 1979 KVvZ-018-ZA 217 217
76 Orinčák Zdeno 1974 KVvZ-034-KE 205 205
77 Pavlík Vladimír 1951 KVvZ-014-BB 190 190
78 Mušák Ivan 1977 KVvZ-051-BB 171 171
79 Uher Roman 1972 KVvZ-044-ZA 131 131

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Disciplína Revolver

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji v disciplíne Pištoľ a Revolver

Vysvetlivky:
01 a 02 - Príbelce, 03 a 04 - Hruštín, 05 a 06 - Malacky. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 26. septembra na strelnici ŠSK SAV Bratislava, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 301 - Dolníková Eva, Šimeková Zuzana
Muži: 331 - Kudělka Peter

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 312 322 328 650
2 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 331 318 297 309 649
3 Daňo Milan 1980 KVvZ-002-BA 309 296 318 326 644
4 Dolník Matej 1991 KVvZ-099-NR 327 316 643
5 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 293 293 314 326 640
6 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 320 301 319 296 312 639
7 Baboš Tomáš 1999 KVvZ-030-KE 314 324 304 308 638
8 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 49 254 305 327 632
9 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 295 291 318 313 631
10 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 260 289 269 319 290 305 624
11 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 294 301 314 307 621
12 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 286 310 304 614
13 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 283 294 282 303 300 308 611
14 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 312 299 277 611
15 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA 267 296 298 313 611
16 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 290 270 316 291 607
17 Uhrín Miloš 1980 KVvZ-030-KE 292 314 276 289 606
18 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 301 294 595
19 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 251 290 303 593
20 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 300 290 590
21 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 289 301 590
22 Frkáňová Lenka 1983 KVvZ-018-ZA 299 290 288 287 589
23 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 302 286 588
24 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 305 277 582
25 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 279 249 282 270 299 581
26 Hutár Dušan 1963 KVvZ-103-TT 282 297 579
27 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 284 286 283 263 570
28 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 286 283 569
29 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 282 280 562
30 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 275 285 560
31 Brunnerová Anna 1999 KVvZ-002-BA 294 264 558
32 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 270 286 556
33 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 250 294 251 261 555
34 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 238 258 245 297 555
35 Bahník Peter 1951 KVvZ-024-PO 286 266 552
36 Kiš Ladislav 1952 KVvZ-085-BA 265 270 279 549
37 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 265 275 248 229 267 272 547
38 Daňo Milan 1950 KVvZ-002-BA 256 254 289 252 545
39 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 249 268 517
40 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 240 266 506
41 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-008-BA 248 249 497
42 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 222 243 253 219 496
43 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 241 222 250 231 491
44 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 237 252 229 226 489
45 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 222 235 199 230 225 216 465
46 Schiffer František 1959 KVvZ-085-BA 221 231 452
47 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 308 308
48 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 295 295
49 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 271 271
50 Václavík František 1963 KVvZ-014-BB 264 264
51 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 255 255
52 Orinčák Zdeno 1974 KVvZ-034-KE 252 252
53 Rajecká Mária 1966 KVvZ-002-BA 251 251
54 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 249 249
55 Pavlík Vladimír 1951 KVvZ-014-BB 220 220

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Disciplína Štandard

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58 v kategóriách Standard a Open

Vysvetlivky:
01 a 02 - Trnava, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Nižná Hutka. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 24. októbra na strelnici Štrky v Trnave, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 264 - Zdichavská Jana
Muži: 278 - Duchoslav Dávid

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 242 278 270 548
2 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 265 270 246 535
3 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 266 266 263 532
4 Haršány Juraj 1979 KVvZ-088-TT 235 254 271 260 531
5 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA 272 259 531
6 Gajdošech Peter 1979 KVvZ-088-TT 238 262 264 260 526
7 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 251 263 262 250 525
8 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 254 248 265 519
9 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 253 265 518
10 Hamadej Vladimír 1967 KVvZ-030-KE 257 259 516
11 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 252 256 260 254 516
12 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 255 260 230 243 515
13 Fraňo Marián 1964 KVvZ-088-TT 255 260 515
14 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA 250 264 514
15 Hrdlička Beňadik 1994 KVvZ-063-BA 254 233 259 513
16 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA 261 249 510
17 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA 219 268 242 510
18 Hamadej Matej 1965 KVvZ-030-KE 269 241 510
19 Cingel Martin 1974 KVvZ-063-BA 254 255 252 509
20 Kružek Jaroslav 1974 KVvZ-004-BA 254 253 507
21 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 232 256 250 506
22 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 241 265 506
23 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 235 271 506
24 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 240 264 504
25 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 226 233 262 241 503
26 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA 247 205 216 254 501
27 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 234 253 247 237 500
28 Tóth Ján 1953 KVvZ-008-BA 187 251 248 237 499
29 Andeleková Oľga 1971 KVvZ-008-BA 251 248 499
30 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 243 251 494
31 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 223 236 238 252 490
32 Kováč Milan 1969 KVvZ-088-TT 235 255 490
33 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 210 228 242 245 487
34 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA 243 240 483
35 Štefanica Miroslav 1963 KVvZ-008-BA 241 238 479
36 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 232 247 479
37 Obročník Jozef 1961 KVvZ-006-BA 236 241 477
38 Rosík Michal 1985 KVvZ-051-BB 235 242 477
39 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 243 234 477
40 Parajka Jozef 1953 KVvZ-063-BA 210 229 244 473
41 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA 237 234 471
42 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 230 198 206 200 222 241 471
43 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 224 245 469
44 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 228 240 468
45 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 215 252 467
46 Azór Marián 1965 KVvZ-091-NR 231 234 465
47 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 229 236 465
48 Andelek Milan 1967 KVvZ-008-BA 225 237 462
49 Jakab Jozef 1985 KVvZ-051-BB 239 221 460
50 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 226 227 453
51 Stojkovič Patrik 1978 KVvZ-106-BA 216 203 237 453
52 Machalíková Viera 1967 KVvZ-008-BA 218 224 227 216 451
53 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 228 222 450
54 Tomaškin Ján 1950 KVvZ-051-BB 227 219 446
55 Mikuš Luboš 1963 KVvZ-001-BA 225 220 445
56 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 239 195 434
57 Cingelová Kristína 1989 KVvZ-063-BA 177 224 209 433
58 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA 210 214 424
59 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 206 217 423
60 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 187 220 407
61 Figa Jozef 1981 KVvZ-051-BB 215 170 385
62 Tatár Stanislav 1959 KVvZ-030-KE 187 195 382
63 Berčačin Peter 1948 KVvZ-003-BA 198 179 377
64 Brestovanský Miloš 1968 KVvZ-088-TT 165 199 364
65 Rejta Rastislav 1974 KVvZ-030-KE 121 227 348
66 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 111 209 320
67 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE 259 259
68 Šuško Ondrej 1975 KVvZ-030-KE 251 251
69 Dobšovič Denis 1978 KVvZ-088-TT 235 235
70 Szabó Norbert 1979 KVvZ-034-KE 224 224
71 Algayer Huba 1976 KVvZ-063-BA 222 222
72 Seman Milan 1960 KVvZ-034-KE 222 222
73 Kiernosz Pavol 1977 KVvZ-034-KE 217 217
74 Klouček Dušan 1956 KVvZ-001-BA 211 211
75 Ušák František 1960 KVvZ-001-BA 110 97 207
76 Fronko Denis 1975 KVvZ-002-BA 201 201
77 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 186 186
78 Hajnár Martin 1982 KVvZ-051-BB 185 185
79 Vlachynský Ladislav 1949 KVvZ-088-TT 183 183
80 Mendel Peter 1974 KVvZ-008-BA 176 176
81 Abramčuk Matej 1994 KVvZ-034-KE 170 170
82 Kosturko Martin 1993 KVvZ-034-KE 138 138
83 Mušák Ivan 1977 KVvZ-051-BB 122 122

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Disciplína Open

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58 v kategóriách Standard a Open

Vysvetlivky:
01 a 02 - Trnava, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Nižná Hutka. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 24. októbra na strelnici Štrky v Trnave, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 275 - Zdichavská Jana
Muži: 286 - Haršány Juraj

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 269 283 274 557
2 Haršány Juraj 1979 KVvZ-088-TT 286 267 270 270 556
3 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 277 275 552
4 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 275 276 551
5 Hamadej Matej 1965 KVvZ-030-KE 282 267 549
6 Gajdošech Peter 1979 KVvZ-088-TT 247 274 274 263 548
7 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 280 261 266 546
8 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 274 271 270 545
9 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA 247 263 276 268 544
10 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 264 271 272 271 543
11 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 271 270 541
12 Fraňo Marián 1964 KVvZ-088-TT 264 274 538
13 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA 264 266 530
14 Hamadej Vladimír 1967 KVvZ-030-KE 267 261 528
15 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 263 264 254 527
16 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 263 263 526
17 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 247 268 258 256 526
18 Andelek Milan 1967 KVvZ-008-BA 271 255 526
19 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA 259 266 525
20 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 261 262 523
21 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-TO 257 263 520
22 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 231 247 259 260 519
23 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 259 258 517
24 Rosík Michal 1985 KVvZ-051-BB 242 275 517
25 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 236 275 511
26 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 239 252 251 257 509
27 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 249 259 234 244 508
28 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 244 259 249 508
29 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 262 246 508
30 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 249 258 507
31 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 254 251 236 236 505
32 Brestovanský Miloš 1968 KVvZ-088-TT 189 266 237 221 503
33 Štefanica Miroslav 1963 KVvZ-008-BA 253 249 502
34 Kováč Milan 1969 KVvZ-088-TT 250 244 494
35 Andeleková Oľga 1971 KVvZ-008-BA 244 248 492
36 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 226 206 219 232 242 250 492
37 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 244 217 228 232 476
38 Böhm Martin 1969 KVvZ-001-BA 237 234 471
39 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 232 237 469
40 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA 231 237 468
41 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 212 252 464
42 Klačman Rastislav 1975 KVvZ-088-TT 235 223 458
43 Azór Marián 1965 KVvZ-091-NR 236 217 453
44 Machalíková Viera 1967 KVvZ-008-BA 221 221 442
45 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 241 200 441
46 Mikuš Luboš 1963 KVvZ-001-BA 210 226 436
47 Jakab Jozef 1985 KVvZ-051-BB 212 204 416
48 Figa Jozef 1981 KVvZ-051-BB 238 127 365
49 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 157 203 360
50 Rejta Rastislav 1974 KVvZ-030-KE 97 230 327
51 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 267 267
52 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE 263 263
53 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 246 246
54 Šuško Ondrej 1975 KVvZ-034-KE 241 241
55 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 234 234
56 Dobšovič Denis 1978 KVvZ-088-TT 231 231
57 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA 227 227
58 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 177 177
59 Mušák Ivan 1977 KVvZ-051-BB 142 142