AKTUÁLNE

Kvalifikácia

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckej súťaži REPIKO

Kategória Club

Vysvetlivky:
01 a 02 - Vištuk - Hájiček, 03 a 04 - VTSÚ/DPS Záhorie, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Vištuk - Hájiček. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 11. septembra na strelnici Hájiček vo Vištuku sa kvalifikuje 10 najlepších tímov v kategórii CLUB a 8 najlepších tímov v kategórii OPEN. Podmienkou nominácie je absolvovanie minimálne troch pretekov.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Baranyai
Ecker
Čársky
Roman
Karol
Daniel
1974
1965
1978
KVvZ-012-BA 174,51 189,21 198,87 187,94 189,34 577,42
2 Bartovič
Bartovič
Bláha
Ľubomír
Radovan
Vladislav
1972
1982
1956
KVvZ-001-BA 167,48 161,30 180,49 187,02 173,93 188,29 555,80
3 Basár
Kirth
Kirth
Peter
Róbert
Peter
1987
1991
1989
KVvZ-077-BA 149,45 177,74 149,83 164,62 164,76 194,03 536,53
4 Hamadej
Kudělka
Rejta
Vladimír
Peter
Rastislav
1967
1987
1974
KVvZ-030-KE 175,31 172,75 170,51 171,92 519,98
5 Dargaj
Mindeková
Adamec
Róbert
Jana
Ľuboš
1976
1971
1985
KVvZ-018-ZA 103,48 150,33 176,62 183,49 510,44
6 Kvanta
Žamboch
Štefanica
Šimo
Michal
Vlastimil
Miroslav
Ivan
1965
1954
1963
1966
KVvZ-008-BA 159,81 177,70 169,01 150,61 121,87 103,78 506,52
7 Horvát
Ďurčo
Bobek
Peter
Igor
Andrej
1979
1958
1975
KVvZ-012-BA 156,89 176,72 142,84 151,23 147,84 484,84
8 Gábor
Gonda
Hromada
Branislav
Tibor
Ivan
1958
1983
1956
KVvZ-051-BB 106,24 137,76 244,00
9 Andeleková
Machalíková
Machalíková
Slašťan
Oľga
Viera
Zuzana
Peter
1971
1967
1976
1976
KVvZ-008-BA 40,64 66,13 65,81 101,01 232,95
10 Pastrnek
Pastrnek
Pastrnek
Ušák
Tomáš
Tomáš
Daniel
František
1996
1970
1998
1960
KVvZ-001-BA 32,20 59,32 77,27 77,82 42,43 214,41
11 Tóth
Orihel
Tóth
Ján
Ivan
Marek
1953
1952
2005
KVvV-006-BA 31,14 62,37 97,60 15,77 7,69 191,11
12 Čeman
Loch
Vitéz
Pavel
Miroslav
Milan
1955
1966
1954
KVvZ-014-BB 64,94 91,42 156,36
13 Káčer
Bláhová
Matulák
Krajňanský
Tomáš
Andrea
Andrej
Peter
1985
1971
1981
1967
KVvZ-001-BA 0,00 0,00 0,00 10,73 53,61 3,15 67,49
14 Blaškovič
Komandera
Závodný
Mário
Viktor
Marián
1993
1975
1985
KVvZ-002-BA 0,00 9,64 9,64
15 Mikušová
Horváth
Zatlúkal
Mikuš
Viera
Ján
Peter
Milan
1971
1949
1958
1962
KVvZ-111-BA 0,00 0,00 0,00

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckej súťaži REPIKO

Kategória Open

Vysvetlivky:
01 a 02 - Vištuk - Hájiček, 03 a 04 - VTSÚ/DPS Záhorie, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Vištuk - Hájiček. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 11. septembra na strelnici Hájiček vo Vištuku sa kvalifikuje 10 najlepších tímov v kategórii CLUB a 8 najlepších tímov v kategórii OPEN. Podmienkou nominácie je absolvovanie minimálne troch pretekov.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Kirth
Martišek
Ondrovič
Knies
Róbert
Peter
Jozef
Stanislav
1972
1967
1978
1964
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-001-BA
170,41 169,68 163,67 177,42 177,98 169,07 184,90 179,90 542,78
2 Vavrek
Fronko
Kováč
Kanas
Adrián
Denis
Boris
Juraj
1980
1975
1986
1976
nečlen
KVvZ-002-BA
nečlen
nečlen
147,63 162,84 193,56 175,20 531,60
3 Jurkáček
Olšovský
Paluk
Pavol
Lukáš
Karol
1957
1982
1972
KVvZ-111-BA
KVvV-113-BA
KVvV-111-BA
130,87 161,11 179,36 173,81 514,28
4 Melicher
Maršálek
Andelek
Böhm
František
Rastislav
Milan
Martin
1970
1972
1967
1969
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-001-BA
141,30 120,75 146,78 173,84 155,21 475,83
5 Purgat
Zdichavská
Komorowski
Komorowski
Stanislav
Jana
Henrich
Tomáš
1966
1963
1957
1992
KVvZ-006-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-006-BA
KVvZ-006-BA
152,88 117,64 52,55 97,70 118,07 123,03 140,98 138,16 432,02
6 Jusko
Adam
Vaško
Pereszlenyi
Patrik
Daniel
Peter
Miroslav
1987
1993
1979
1989
nečlen
nečlen
nečlen
nečlen
111,67 121,16 137,41 88,08 139,53 153,05 429,99
7 Lorincz
Hajnár
Rašíková
Mark
Martin
Petra
1975
1982
1986
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
nečlen
81,07 34,52 115,59
8 Blaho
Polák
Herega
Marek
Peter
Štefan
1977
1980
1980
nečlen
nečlen
nečlen
92,17 92,17
9 Mušák
Knápek
Rácz
Tomaškin
Ivan
Jozef
Radovan
Ján
1977
1948
1992
1950
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
KVvZ-077-BA
KVvZ-051-BB
82,88 0,00 82,88
10 Golský
Karásek
Melicher
Milan
Peter
Peter
1965
1974
1978
nečlen
nečlen
KVvZ-087-BB
65,14 65,14

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Družstvá

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ/DPS Záhorie, 03 a 04 - Turany, 05 a 06 - Príbelce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 4. septembra na strelnici v Príbelciach, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.

Muži (Zmiešané)

# Tím Členovia tímu Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Turany Mertl Zdeno, Kochol Miroslav, Marek Vajda, Šebík Ivan KVvZ-018-ZA 1639,49 1614,38 1547,14 3253,87
2 Michalovce A Hamadej Matej, Beca Pavol, Hamadej Vladimír KVvZ-030-KE 1584,29 1494,70 1593,74 1629,53 3223,27
3 024 Prešov Duchoslav Dávid, Juraj Paracka, Paločko Tomáš KVvZ-024-PO 1598,14 1533,95 1574,82 3172,96
4 FOX 008 A Kukučka Viktor, Andelek Milan, Slašťan Peter KVvZ-008-BA 1557,13 1613,20 1459,41 1551,91 3170,33
5 FOX 008 C Kvanta Michal, Štefanica Miroslav, Žamboch Vlastimil, Machalíková Zuzana KVvZ-008-BA 1637,43 1512,55 1467,92 1516,08 3153,51
6 BA 001 Bartovič Ľubomír, Bartovič Radoslav, Bláha Vladislav KVvZ-001-BA 1513,59 1383,96 1563,97 1581,57 3145,54
7 Rača Kirth Róbert, Martišek Peter, Zacharda Karol KVvZ-077-BA 1474,02 1396,87 1534,01 1540,15 3074,16
8 MEXICO A Purgat Stanislav, Komorowski Henrich, Ján Tóth KVvZ-006-BA 1410,48 1408,76 1481,46 1508,95 1512,17 1539,33 3051,50
9 Michalovce B Kudělka Peter, Šuško Ondrej, Rejta Rastislav KVvZ-030-KE 1410,10 1482,18 1407,68 1541,25 3023,43
10 Hruštín Jozef Jancek, Jozef Očkaják, Marian Slaničan KVvZ-050-ZA 1577,37 1434,40 3011,77
11 FOX 008 B Ondrovič Jozef, Božík Michal, Martinec Andrej, Novanský Vojtech KVvZ-008-BA 1427,21 1426,75 1427,00 1454,91 1554,47 3009,38
12 Combat Lučenec Čeman Pavel, Loch Miroslav, Pavlík Vladimír KVvZ-014-BB 1467,91 1374,63 1199,80 1509,25 2977,16
13 LIAZ V. Krtíš Knápek Jozef, Gábor Branislav, Hromada Ivan KVvZ-051-BB 1435,75 1471,85 2907,60
14 Budmerice Neščák Stanislav, Gašparovič Ľuboš, Cingelová Kristína, Cingel Martin KVvZ-063-BA 1459,03 1408,21 1354,64 1365,85 2867,24
15 Košice Brugoš Peter, Hruška Karol, Krankus Dušan, Stromp Gabriel KVvZ-034-KE 1400,37 1361,72 1428,65 1417,73 1382,92 1416,26 2846,38
16 KVvZ Martin Andrejuv Martin, Balcár Miroslav, Kyška Jaroslav, Škandera Štefan, Sloboda Miroslav, Andrejuv Marek KVvZ-019-ZA 1176,96 1144,24 1222,11 1347,17 1442,91 1375,65 2818,56
17 FÉNIX B Gubo Marek, Bilka Martin st., Bilka Martin ml. KVvZ-097-BA 1382,24 1335,97 1064,67 1098,78 2718,21
18 MEXICO B Komorowski Tomáš, Orihel Ivan, Tóth Marek KVvZ-006-BA 1214,54 1276,36 1302,39 1317,45 2619,84

Ženy

# Tím Členovia tímu Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 BA 002 B Šimeková Zuzana, Tamášiová Beáta, Záňová Dagmar KVvZ-002-BA 1396,27 1354,89 2751,16
2 FOX 008 F Machalíková Zuzana, Andeleková Oľga, Zemanovská Monika KVvZ-008-BA 1210,08 1389,77 DQ

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Jednotlivci

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ/DPS Záhorie, 03 a 04 - Turany, 05 a 06 - Príbelce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 4. septembra na strelnici v Príbelciach, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 433,69 - Zdichavská Jana
Muži: 475,99 - Martišek Peter

Muži

# Priezvisko Meno Nar. Klub Tím 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA Rača 443,94 396,65 433,82 475,99 919,93
2 Hamadej Vladimír 1967 KVvZ-030-KE Michalovce A 389,23 425,97 463,18 444,54 907,72
3 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA MEXICO A 397,46 412,51 456,43 448,06 451,10 446,14 907,53
4 Štefanica Miroslav 1963 KVvZ-008-BA FOX 008 C 446,48 410,60 449,54 414,27 896,02
5 Šebík Ivan 1975 KVvZ-018-ZA Turany 443,30 446,06 889,36
6 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 024 Prešov 435,50 450,20 405,68 885,70
7 Andelek Milan 1967 KVvZ-008-BA FOX 008 A 412,27 456,52 406,89 426,80 883,32
8 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE Michalovce B 434,74 405,68 445,87 425,29 880,61
9 Čeman Pavel 1955 KVvZ-014-BB Combat Lučenec 434,81 407,55 384,46 437,61 872,42
10 Bartovič Radovan 1982 KVvZ-001-BA BA 001 442,14 361,38 408,11 424,92 867,06
11 Hamadej Matej 1965 KVvZ-030-KE Michalovce A 437,77 327,60 380,59 425,68 863,45
12 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE Michalovce A 427,29 381,13 431,22 421,81 858,51
13 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA FOX 008 C 421,75 369,36 354,22 401,43 429,75 383,77 851,50
14 Bartovič Ľubomír 1972 KVvZ-001-BA BA 001 378,12 368,99 433,15 418,04 851,19
15 Mertl Zdeno 1971 KVvZ-018-ZA Turany 409,97 440,95 850,92
16 Vajda Marek 1979 KVvZ-018-ZA Turany 418,92 428,35 361,34 847,27
17 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 024 Prešov 404,56 393,70 439,98 844,54
18 Kirth Róbert 1972 KVvZ-077-BA Rača 416,86 388,25 422,33 400,20 839,19
19 Tóth Ján 1953 KVvZ-006-BA MEXICO A 433,47 380,29 361,75 366,99 404,99 392,81 838,46
20 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB LIAZ Veľký Krtíš 406,52 426,47 832,99
21 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA FOX 008 B 412,17 417,66 393,20 384,40 390,89 829,83
22 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA Hruštín 426,32 402,87 829,19
23 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE Košice 416,24 335,22 383,93 409,98 377,84 385,14 826,22
24 Kukučka Viktor 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 416,94 404,04 400,38 408,39 825,33
25 Žamboch Vlastimil 1954 KVvZ-008-BA FOX 008 C 409,16 412,88 412,08 278,00 824,96
26 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA MEXICO A 354,55 405,96 393,28 418,90 386,08 381,63 824,86
27 Balcár Miroslav 1957 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 362,41 414,13 410,09 380,44 824,22
28 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA Hruštín 402,36 416,57 818,93
29 Martinec Andrej 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 B 384,80 358,74 391,49 340,20 420,41 811,90
30 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA FÉNIX B 420,75 389,98 810,73
31 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA FÉNIX B 378,35 396,16 410,68 380,95 806,84
32 Rejta Rastislav 1974 KVvZ-030-KE Michalovce B 341,16 409,09 370,87 397,60 806,69
33 Božík Michal 1974 KVvZ-008-BA FOX 008 B 392,81 413,37 806,18
34 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 024 Prešov 395,58 408,80 391,66 804,38
35 Neščák Stanislav 1964 KVvZ-063-BA Budmerice 391,08 327,49 404,18 379,86 795,26
36 Bláha Vladislav 1956 KVvZ-001-BA BA 001 393,33 398,59 362,71 363,61 791,92
37 Kochol Miroslav 1987 KVvZ-018-ZA Turany 417,27 373,67 369,85 790,94
38 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB LIAZ Veľký Krtíš 358,02 426,09 784,11
39 Tóth Marek 2005 KVvZ-006-BA MEXICO B 356,39 393,35 386,00 388,03 311,35 345,55 781,38
40 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE Košice 345,91 387,83 393,24 381,34 781,07
41 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 397,92 377,64 382,14 360,47 780,06
42 Loch Miroslav 1966 KVvZ-014-BB Combat Lučenec 400,60 330,94 347,74 374,87 775,47
43 Šuško Ondrej 1975 KVvZ-030-KE Michalovce B 349,20 354,91 350,94 418,36 773,27
44 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA FÉNIX B 373,14 399,83 304,57 349,28 772,97
45 Kalous Zdenek 1964 KVvZ-018-ZA 374,54 363,69 393,78 768,32
46 Hajnár Martin 1982 KVvZ-051-BB 392,33 365,78 758,11
47 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA MEXICO B 344,96 383,76 370,32 340,28 754,08
48 Andrejuv Martin 1971 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 343,06 330,68 343,01 397,88 354,11 751,99
49 Sloboda Miroslav 1972 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 347,11 383,78 365,33 239,00 749,11
50 Cingel Martin 1974 KVvZ-063-BA 333,07 412,52 745,59
51 Novanský Vojtech 1988 KVvZ-008-BA FOX 008 B 360,24 380,35 342,31 740,59
52 Blaškovič Mário 1993 KVvZ-002-BA 360,29 375,20 329,79 365,28 740,48
53 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB LIAZ Veľký Krtíš 371,21 364,29 735,50
54 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE Košice 365,69 353,67 366,01 358,92 731,70
55 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE Košice 348,44 347,97 348,71 378,83 349,34 349,78 728,61
56 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 395,48 327,49 722,97
57 Gašparovič Ľuboš 1993 KVvZ-063-BA Budmerice 387,53 332,79 318,49 323,39 720,32
58 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA MEXICO B 318,19 274,25 306,07 334,14 351,37 297,19 685,51
59 Zacharda Karol 1973 KVvZ-077-BA Rača 313,22 341,97 302,86 326,46 668,43
60 Kyška Jaroslav 1957 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 291,79 331,73 320,34 327,53 334,94 311,10 666,67
61 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA Hruštín 403,69 258,71 662,40
62 Fúčeľa Roman 1986 KVvZ-018-ZA 300,36 360,46 660,82
63 Pavlík Vladimír 1951 KVvZ-014-BB Combat Lučenec 272,50 321,14 317,60 336,77 657,91
64 Mušák Ivan 1977 KVvZ-051-BB 326,10 290,51 312,33 305,40 638,43
65 Rosík Michal 1985 KVvZ-051-BB 304,94 321,81 626,75
66 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 311,38 251,53 562,91
67 Andrejuv Marek 1997 KVvZ-019-ZA 229,51 286,83 516,34
68 Škandera Štefan 1948 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 269,36 228,49 497,85
69 Janík Peter 1963 KVvZ-019-ZA 196,16 294,84 491,00
70 Figa Jozef 1981 KVvZ-051-BB 181,00 253,47 434,47
71 Bízik Roman 1979 KVvZ-019-ZA 174,89 244,16 419,05
72 Zajíček Martin 1974 KVvZ-017-BA 379,46 379,46
73 Bilka Martin 2005 KVvZ-097-BA FÉNIX B 169,42 181,05 350,47
74 Hlavatý Tibor 1971 KVvZ-018-ZA 341,88 341,88
75 Tomaček Peter 1980 KVvZ-001-BA 109,00 194,75 303,75
76 Kmeť Radoslav 1972 KVvZ-051-BB 279,14 279,14
77 Ohajda Roman 1974 KVvZ-051-BB 231,00 231,00

Ženy

# Priezvisko Meno Nar. Klub Tím 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 433,69 414,94 420,00 420,57 432,73 406,68 866,42
2 Machalíková Zuzana 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 F / C 424,20 372,59 417,06 370,12 396,67 841,26
3 Andeleková Oľga 1971 KVvZ-008-BA FOX 008 F 402,85 392,98 403,44 398,99 806,29
4 Mindeková Jana 1971 KVvZ-018-ZA 400,09 381,63 344,38 386,24 786,33
5 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA BA 002 B 391,90 388,08 779,98
6 Cingelová Kristína 1989 KVvZ-063-BA Budmerice 359,88 308,20 369,47 400,10 769,57
7 Rašíková Petra 1986 KVvZ-051-BB 355,84 394,98 750,82
8 Záňová Dagmar 1970 KVvZ-002-BA BA 002 B 312,87 392,78 330,63 348,61 741,39
9 Tamášiová Beáta 1981 KVvZ-002-BA BA 002 B 358,74 336,95 695,69
10 Zemanovská Monika 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 F 301,52 312,11 613,63

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Kategória Pištoľ

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji v disciplíne Pištoľ a Revolver

Vysvetlivky:
01 a 02 - Michalovce, 03 a 04 - SAV Bratislava, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Malacky, 09 a 10 - Hruštín. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 18. septembra na strelnici v Michalovciach, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 310 - Šimeková Zuzana
Muži: 328 - Jancek Jozef

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 Σ
1 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 303 305 305 320 313 323 956
2 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 325 309 302 288 301 289 318 952
3 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 328 304 311 306 310 949
4 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-111-BA 315 297 314 318 947
5 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 281 304 283 308 302 312 924
6 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 302 309 309 283 920
7 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 308 282 305 303 916
8 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 313 291 270 300 300 913
9 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 319 303 284 906
10 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 304 291 273 302 299 269 905
11 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 311 302 290 903
12 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 268 267 302 310 286 898
13 Dolník Matej 1991 KVvZ-099-NR 305 317 276 898
14 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA 276 287 300 299 886
15 Uhrín Miloš 1980 KVvZ-030-KE 300 296 288 276 884
16 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 281 300 267 288 292 880
17 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 282 290 289 299 286 288 878
18 Denci Daniel 1971 KVvZ-027-KE 290 274 307 871
19 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 293 287 262 284 269 257 864
20 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 273 280 310 863
21 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 292 272 296 860
22 Fronko Denis 1975 KVvZ-002-BA 277 275 306 858
23 Brunnerová Anna 1999 KVvZ-002-BA 270 294 283 276 853
24 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 279 275 287 841
25 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 255 248 263 248 282 281 272 277 840
26 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 273 259 278 268 284 67 835
27 Blaškovič Mário 1993 KVvZ-002-BA 242 257 291 279 827
28 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 277 274 265 263 263 816
29 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 295 34 248 234 271 814
30 Záňová Dagmar 1970 KVvZ-002-BA 257 255 268 276 268 269 249 235 813
31 Tiža Ján 1956 KVvZ-027-KE 293 252 267 812
32 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 276 263 254 267 268 260 811
33 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 259 286 245 266 811
34 Hutár Dušan 1963 KVvZ-103-TT 236 291 254 263 808
35 Kiš Ladislav 1952 KVvZ-085-BA 257 260 259 234 287 246 806
36 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 276 273 249 253 802
37 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 269 244 284 224 797
38 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 278 250 257 248 241 785
39 Gibala Tomáš 1971 KVvZ-034-KE 289 259 235 236 784
40 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 258 251 273 782
41 Putirka Jozef 1951 KVvZ-099-NR 254 274 246 774
42 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 245 277 239 244 766
43 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 249 246 268 763
44 Havalcová Karla 1969 KVvZ-051-BB 253 245 260 239 758
45 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-008-BA 279 232 237 232 748
46 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 250 238 254 232 742
47 Rybár Miloslav 1965 KVvZ-008-BA 251 231 216 258 740
48 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA 252 228 253 733
49 Obert Marek 1984 KVvZ-002-BA 246 221 256 230 732
50 Popovič Marián 1968 KVvZ-030-KE 231 227 234 237 702
51 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 222 253 225 700
52 Hirländer Jindřich 1952 KVvZ-111-BA 200 209 169 194 603
53 Daňo Milan 1980 KVvZ-002-BA 299 302 601
54 Soják Ervín 1966 KVvZ-103-TT 291 284 575
55 Masný Vladimír 1972 KVvZ-002-BA 274 289 563
56 Závodný Marián 1985 KVvZ-002-BA 259 300 559
57 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 272 284 556
58 Leng Ján 1952 KVvZ-093-KE 288 268 556
59 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 163 208 169 540
60 Hamadej Vladimír 1967 KVvZ-030-KE 251 273 524
61 Bahník Peter 1951 KVvZ-024-PO 259 260 519
62 Šuško Ondrej 1975 KVvZ-030-KE 259 259 518
63 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 273 244 517
64 Jursa Štefan 1977 #N/A 245 271 516
65 Daňo Milan 1950 KVvZ-002-BA 256 258 514
66 Adamčík René 1972 KVvZ-099-NR 246 264 510
67 Ihnát Michal 1947 KVvZ-027-KE 273 229 502
68 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 250 251 501
69 Komandera Viktor 1975 KVvZ-002-BA 259 235 494
70 Azór Marián 1965 KVvZ-091-NR 241 245 486
71 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 245 238 483
72 Bystrický Gabriel 1951 KVvZ-008-BA 239 233 472
73 Jursa Štefan 1950 KVvZ-069-BA 223 228 451
74 Tomaškin Ján 1950 KVvZ-051-BB 214 233 447
75 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 225 208 433
76 Kudla Tibor 1957 KVvZ-012-BA 195 229 424
77 Čápora Rastislav 1987 KVvZ-051-BB 206 215 421
78 Schiffer František 1959 KVvZ-085-BA 208 210 418
79 Dolinský Ľubomír 1975 KVvZ-034-KE 295 295
80 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 288 288
81 Čerman Jaroslav 1975 KVvZ-099-NR 285 285
82 Nevěřil Jiří 1966 KVvZ-030-KE 278 278
83 Kašperan Jozef 1993 KVvZ-024-PO 143 127 270
84 Paštrnák František 1971 KVvZ-099-NR 247 247
85 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 247 247
86 Ihnát Peter 1967 KVvZ-024-PO 246 246
87 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 242 242
88 Juhás Peter 1966 KVvZ-099-NR 238 238
89 Poláčik František 1955 KVvZ-037-ZA 237 237
90 Seman Milan 1960 KVvZ-034-KE 234 234
91 Petra Marek 1975 KVvZ-099-NR 234 234
92 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA 214 214
93 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 209 209
94 Hurčík Gabriel 1951 KVvZ-030-KE 208 208
95 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 201 201
96 Hajnár Martin 1982 KVvZ-051-BB 198 198
97 Bisták Michal 1982 KVvZ-103-TT 190 190
98 Poláčik Radovan 1980 KVvZ-037-ZA 139 139

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Kategória Revolver

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji v disciplíne Pištoľ a Revolver

Vysvetlivky:
01 a 02 - Michalovce, 03 a 04 - SAV Bratislava, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Malacky, 09 a 10 - Hruštín. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 18. septembra na strelnici v Michalovciach, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 308 - Šimeková Zuzana
Muži: 340 - Jancek Jozef

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 Σ
1 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 340 330 312 331 287 1001
2 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 317 312 322 324 306 317 963
3 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-111-BA 303 319 329 315 963
4 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 315 300 282 321 314 950
5 Dolník Matej 1991 KVvZ-099-NR 311 315 318 944
6 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 305 273 313 323 941
7 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 299 316 315 293 930
8 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 313 301 298 307 284 304 924
9 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 289 290 283 312 311 301 924
10 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 291 320 301 912
11 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA 301 304 302 270 907
12 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 293 315 298 906
13 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 329 287 289 905
14 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 283 299 318 240 900
15 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 299 308 286 292 280 899
16 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 304 287 295 274 297 283 896
17 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 319 287 286 892
18 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 302 263 286 276 303 891
19 Hutár Dušan 1963 KVvZ-103-TT 297 302 281 286 885
20 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 293 274 291 275 299 883
21 Kiš Ladislav 1952 KVvZ-085-BA 260 254 292 280 299 290 881
22 Uhrín Miloš 1980 KVvZ-030-KE 283 298 289 284 871
23 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 283 267 295 280 271 285 863
24 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 271 289 282 286 267 264 857
25 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 289 283 282 854
26 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 249 268 249 290 287 845
27 Gibala Tomáš 1971 KVvZ-034-KE 283 295 261 238 839
28 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 269 269 256 269 266 297 266 255 835
29 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 302 265 246 265 832
30 Záňová Dagmar 1970 KVvZ-002-BA 254 246 270 280 275 276 238 254 831
31 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 276 286 260 241 822
32 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 275 268 256 277 820
33 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 276 279 258 813
34 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 274 236 296 204 806
35 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 275 266 257 242 798
36 Rybár Miloslav 1965 KVvZ-008-BA 261 239 241 741
37 Popovič Marián 1968 KVvZ-030-KE 243 236 229 243 722
38 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-008-BA 258 229 231 228 718
39 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 198 251 242 691
40 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 226 245 207 678
41 Daňo Milan 1980 KVvZ-002-BA 312 298 610
42 Adamčík René 1972 KVvZ-099-NR 272 309 581
43 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 300 269 569
44 Daňo Milan 1950 KVvZ-002-BA 269 269 538
45 Bahník Peter 1951 KVvZ-024-PO 266 270 536
46 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 274 262 536
47 Soják Ervín 1966 KVvZ-103-TT 250 275 525
48 Tiža Ján 1956 KVvZ-027-KE 235 274 509
49 Masný Vladimír 1972 KVvZ-002-BA 246 258 504
50 Leng Ján 1952 KVvZ-093-KE 243 260 503
51 Foltýn Marián 1956 KVvZ-069-BA 300 300
52 Kašperan Jozef 1993 KVvZ-024-PO 131 152 283
53 Paštrnák František 1971 KVvZ-099-NR 270 270
54 Haramia Stanislav 1964 KVvZ-069-BA 266 266
55 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 263 263
56 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 257 257
57 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 256 256
58 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 255 255
59 Hirländer Jindřich 1952 KVvZ-111-BA 162 162
60 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 51 51

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Kategória Standard

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58 v kategóriách Standard a Open

Vysvetlivky:
01 a 02 - Štrky-Trnava, 03 a 04 - Nižná Hutka, 05 a 06 - Príbelce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 9. októbra na strelnici Štrky v Trnave, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 261 - Zdichavská Jana
Muži: 278 - Jurkáček Pavol

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-111-BA 271 278 230 549
2 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 272 269 541
3 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 259 276 535
4 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 219 260 246 274 534
5 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 264 268 532
6 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 211 268 262 246 530
7 Fraňo Marián 1964 KVVZ-088-TT 259 268 527
8 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 259 268 527
9 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 251 268 248 259 527
10 Tóth Ján 1953 KVvZ-006-BA 250 236 264 259 523
11 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA 275 248 523
12 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 260 261 521
13 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 254 260 258 256 518
14 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 255 238 256 251 511
15 Hrdlička Beňadik 1994 KVvZ-063-BA 242 242 269 511
16 Tóth Marek 2005 KVvZ-006-BA 247 230 260 240 507
17 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 243 264 507
18 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA 226 261 239 500
19 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA 250 249 499
20 Rosík Michal 1985 KVvZ-051-BB 246 252 498
21 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 215 228 236 246 251 223 497
22 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 270 227 497
23 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 246 250 496
24 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 229 244 252 224 496
25 Rašíková Petra 1986 KVvZ-051-BB 240 252 492
26 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 249 235 484
27 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA 202 243 240 239 483
28 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 244 238 482
29 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 236 235 471
30 Parajka Jozef 1953 KVvZ-063-BA 213 258 471
31 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 243 208 226 225 214 199 469
32 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 224 241 465
33 Algayer Huba 1976 KVvZ-063-BA 224 237 461
34 Azór Marián 1965 KVvZ-091-NR 242 203 219 461
35 Mikuš Luboš 1963 KVvZ-001-BA 239 221 219 460
36 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 232 227 459
37 Kružek Jaroslav 1974 KVvZ-004-BA 222 237 459
38 Klouček Dušan 1956 KVvZ-001-BA 218 237 455
39 Figa Jozef 1981 KVvZ-051-BB 225 228 453
40 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA 236 208 444
41 Mušák Ivan 1977 KVvZ-051-BB 203 236 439
42 Čambal Jozef 1988 KVvZ-088-TT 217 220 437
43 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 212 224 436
44 Gajdošech Peter 1979 KVvZ-088-TT 168 262 430
45 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 212 209 421
46 Stojkovič Patrik 1978 KVvZ-063-BA 212 178 208 420
47 Tomaškin Ján 1950 KVvZ-051-BB 200 201 401
48 Obročník Jozef 1961 KVvZ-006-BA 188 213 401
49 Blaškovič Mário 1993 KVvZ-002-BA 216 183 399
50 Čápora Rastislav 1987 KVvZ-051-BB 209 176 385
51 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 206 173 379
52 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 165 193 358
53 Záňová Dagmar 1970 KVvZ-002-BA 190 155 345
54 Kováč Milan 1969 KVvZ-088-TT 230 0 230
55 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 130 96 226
56 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 219 219
57 Kmeť Radoslav 1972 KVvZ-051-BB 200 200
58 Kiernosz Pavol 1977 KVvZ-034-KE 195 195
59 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 195 195
60 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 190 190
61 Ohajda Roman 1974 KVvZ-051-BB 188 188
62 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 184 184
63 Szányi Pavol 1982 KVvZ-034-KE 171 171
64 Hurčík Gabriel 1951 KVvZ-030-KE 168 168
65 Káčer Tomáš 1985 KVvZ-001-BA 126 126

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Kategória Open

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58 v kategóriách Standard a Open

Vysvetlivky:
01 a 02 - Štrky-Trnava, 03 a 04 - Nižná Hutka, 05 a 06 - Príbelce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 9. októbra na strelnici Štrky v Trnave, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 274 - Rašíková Petra
Muži: 282 - Gubo Marek

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 276 282 268 272 558
2 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 271 278 549
3 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-111-BA 271 273 263 544
4 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 272 268 540
5 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 279 255 534
6 Haramia Stanislav 1964 KVvZ-069-BA 268 264 532
7 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 260 272 532
8 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA 255 274 256 530
9 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 260 255 268 258 528
10 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 229 253 274 233 527
11 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 262 263 525
12 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 242 266 246 257 523
13 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 256 243 262 240 518
14 Šimanský Miroslav 1959 KVvZ-069-BA 251 261 512
15 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 228 247 264 511
16 Rašíková Petra 1986 KVvZ-051-BB 274 237 511
17 Gajdošech Peter 1979 KVvZ-088-TT 264 240 504
18 Rosík Michal 1985 KVvZ-051-BB 247 247 494
19 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 250 244 494
20 Mušák Ivan 1977 KVvZ-051-BB 244 246 490
21 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 240 249 489
22 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 250 239 489
23 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 232 256 488
24 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 227 229 248 239 487
25 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA 234 243 243 234 486
26 Mikuš Luboš 1963 KVvZ-001-BA 235 215 247 482
27 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 208 201 231 245 225 234 479
28 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 241 237 478
29 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 250 219 469
30 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 219 221 184 231 233 207 464
31 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 229 235 464
32 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 210 254 464
33 Figa Jozef 1981 KVvZ-051-BB 215 245 460
34 Azór Marián 1965 KVvZ-091-NR 216 211 237 453
35 Čápora Rastislav 1987 KVvZ-051-BB 224 210 434
36 Lorincz Mark 1975 KVvZ-051-BB 127 189 316
37 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 281 281
38 Foltýn Marián 1956 KVvZ-069-BA 267 267
39 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 254 254
40 Blaškovič Mário 1993 KVvZ-002-BA 253 253
41 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 247 247
42 Ohajda Roman 1974 KVvZ-051-BB 236 236
43 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 217 217
44 Dobšovič Denis 1978 KVvZ-088-TT 205 205
45 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 59 138 197
46 Brestovanský Miloš 1968 KVvZ-088-TT 188 188
47 Kmeť Radoslav 1972 KVvZ-051-BB 188 188
48 Tomaškin Ján 1950 KVvZ-051-BB 176 176
49 Matulák Andrej 1981 KVvZ-001-BA 174 174
50 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 0 0